W przypadku zdjęć, które utrwalamy na cyfrowym nośniku, istnieje ryzyko utraty danych.

Ciekawą alternatywą dla takich zdjęć z wakacji, będzie niewątpliwie wydanie ich w formie fotoksiążki. Wyjaśnijmy, dlaczego warto zdecydować się na taką usługę.

Pochwal się znajomym wakacyjnymi fotkami!

Nie każdy ma konto np. w serwisie typu Instagram czy Facebook. Co więcej, nie wszyscy z nas, którzy są zarejestrowani na takich stronach, dzielą się ze znajomymi fotkami z wakacji. Warto zaś wrócić do czasów, gdy nie istniały jeszcze zaawansowane aparaty cyfrowe, i wywoływanie zdjęć na papierze foto miało w sobie swoistą magię. Teraz oczywiście możemy obrobić zdjęcia przed ich wydrukiem i naprawdę chwała za to twórcom nowoczesnej techniki, jednak trzymanie w ręku prawdziwego albumu ze zdjęciami to raczej rzadkość. W przypadku długo wyczekiwanego urlopu, który jest niewątpliwie ważnym wydarzeniem, warto zafundować sobie album, który zawiera najlepsze zdjęcia z wakacji. Z pewnością zaimponujemy nim wszystkim naszym przyjaciołom, nawet jeśli ostatnio pojechaliśmy w jakieś mało popularne i modne miejsce!

Fotoksiążka - spersonalizowany album fotograficzny na miarę XXI wieku

Wybierzmy najciekawsze zdjęcia i wydrukujmy je w formie takiej książeczki z wakacyjnymi fotkami. Możemy też pójść o krok dalej i zamówić bardzo ciekawy kalendarz na ścianę. W końcu mamy pewność, że za tego typu usługi nie zapłacimy z byt wiele, zaś utrwalone na dłużej wspomnienia są bezcenne!

Galeria zdjęć:

hobby

rozrywka

czas wolny