Męska koszula strojem na każdą okazję? Jak najbardziej.

Jeśli chcemy zawsze wyglądać dobrze, podobać się sobie i innym, warto postawić na ten element stroju. Sprawdza się w każdej sytuacji, pod warunkiem, że jest dobrze dobrana, dopasowana kolorystycznie i odpowiednio noszona.

Jak dobrać koszulę do stroju?
Odwiedzając sklep z koszulami, szybko możemy się przekonać, że wybór tego rodzaju odzieży jest niemały, a zakup odpowiedniej koszuli musi być poprzedzony długim przeglądaniem wielu modeli. W przypadku koszul wizytowych, przeznaczonych do garnituru, czy eleganckich spodni, idealne są koszule gładkie, jednak i tu wybór krojów, kolorów jest niemały. Pomijając wybór kolorów, warto zwrócić uwagę na koszule w paski i o jednolitej barwie i decydować się na odpowiednie. Niepisaną zasadą jest unikanie koszul w paski, jeśli spodnie, czy marynarka również są wzorzyste, stawianie natomiast na koszule w paski, jeśli krawat do nich noszony jest gładki. Oprócz koloru koszuli, czy faktury materiału, warto jeszcze zwrócić uwagę na takie z pozoru nieistotne elementy jak rodzaj kołnierzyka, czy mankietów.

Koszule na nieformalne okazje.
Elegancki mężczyzna powinien dobrze wyglądać, również w nieformalnych sytuacjach, gdzie trudno stawiać na garnitur, czy równie elegancki strój. W sytuacjach codziennych, również można nosić koszule, powinny być one jednak koszulami o kroju sportowym. To koszule szyte z innych materiałów, wyglądające inaczej, pasujące zarówno do spodni typu jeans jak i do spodni z innego materiału.

Dobrze skrojone koszule męskie zawsze dodadzą nam elegancji, odpowiednio dobrana pasuje do każdej sytuacji, zawsze dobrze wygląda. Jeśli więc lubimy wyglądać dobrze i czuć się swobodnie, stawiajmy na koszule. Nie bez znaczenia jest rzecz jasna ich dobór. Jeśli nauczymy się dobierać koszule do okazji i nosić takie, które w danej sytuacji nosić się powinno, zawsze będziemy wyglądali dobrze.

Galeria zdjęć:

odzież