Doliński Watch Service s.c.

Plac Uniwersytecki 15B,
50-137 Wrocław,
tel. 71 344 60 11,
fax: 71 342 00 64,
kom. 513 099 321,
sklep@dolinski.pl

https://dolinski.pl


Jedną z filozofii marki Tissot, lidera wśród światowych producentów zegarków damskich i męskich, jest bez wątpienia nadążanie za duchem czasu, a może nawet wyprzedzanie go, dlatego nie dziwi, że wykorzystała ona przełomową w zegarmistrzostwie technologię T-Touch. Szkiełko zegarka Tissot posiada rewolucyjny dotykowy, rewolucyjny panel jest niejako kokpitem, który umożliwia sprawną obsługę zegarka za pomocą dotyku. Pozostając od lat w czołówce światowych producentów zegarków, Tissot konsekwentnie wyróżnia się innowacją i awangardą, co widać również w kolekcji T-Touch, której linię konsekwentnie rozbudowuje dopieszczając każdy detal. Wykorzystuje do tego nowoczesne, najwyższej jakości materiały, nie zapominając nigdy o współczesnym, nowoczesnym, wzbudzającym zachwyt klientów wzornictwie.

Wracając do podstawowej funkcjonalności tej linii zegarków - obsługi za pomocą dotyku, bazuje ona na objętym międzynarodowym patentem szkle dotykowym, dzięki czemu błyskawicznie uruchamiane są poszczególne funkcje zegarka. Wysokiej klasy szkiełko szafirowe, odporne na wszelkie zarysowania, umożliwia dzięki delikatnemu muśnięciu palcem, łatwy dostęp do każdej informacji zawartej w zegarku, jaką przygotował dla swoich klientów kreatywny producent.

Dotykowe szkiełko to oczywiście nie jedyny atut tego zegarka. Posiada on szeroki wachlarz funkcji i zabezpieczeń, dzięki którym można używać go praktycznie wszędzie i w różnych okolicznościach.

I tak przykładowo osoby niewidome lub słabo widzące znajdą dla siebie doskonałą propozycję zegarka sygnalizującego godziny i minuty cichymi wibracjami. Ciekawym „międzynarodowym” zegarkiem jest model zaopatrzony w opcję personizacji strefy czasowej, bazującej na zaprogramowanych stu pięćdziesięciu destylacjach, a dodatkowo posiada trzy formy prezentacji daty w sześciu językach. Zegarki dla siebie znajdą także miłośnicy gór i narciarstwa ekstremalnego, zaopatrując się w model wyposażony m.in. w wysokościomierz, azymut i termometr,  natomiast nurków bez wątpienia zadowolą w pełni modele z 200-metrową wodoszczelnością oraz dodatkowym gumowym zabezpieczeniom przycisków.

Poszczególne modele są dedykowane użytkownikom o indywidualnych potrzebach i preferencjach, co w połączeniu z funkcją T-Touch stanowi prawdziwą gratkę dla koneserów ten marki.

Galeria zdjęć:

hobby

rozrywka

czas wolny

zegarki

prezenty