Agencja Event Planet

Al. Krakowska 291 lokal 43
02-133 Warszawa
tel. (+48) 608 77 44 44
e-mail: imprezy@event-planet.pl

http://www.event-planet.pl/


Wyjazd integracyjny dla firm owiany jest rozmaitą sławą.
Z jednej strony słyszymy ciągle historie, że tak naprawdę taki wyjazd to jedna wielka impreza i okazja do tego, żeby wyrwać się z domu i spotkać ze znajomymi i nieznajomymi z pracy. Często jednak, wyjazdy integracyjne to w istocie jest to praca połączona z elementem rozrywkowym, jest to okazja do szkolenia pracowników w ośrodku gdzie poza wykładami merytorycznymi, można także spędzić czas w dobrej restauracji, czy na koncercie, albo na imprezie integracyjnej. Wszystko to jednak w dużej mierze zależy od polityki firmy. Jeżeli firma za cel stawia sobie przede wszystkim szkolenie pracowników, a element towarzyski jest tylko dodatkiem, to możemy zapomnieć o balowaniu do świtu.

Jeżeli jednak firma jest mniejsza i nie ma jasnej polityki kadrowej, to okazja do zabawy jest znacznie większa. Warszawski organizator konferencji, podobnie jak w każdym innym mieście musi dbać przede wszystkim o bazę noclegową, gastronomiczną i o to, aby szkolenia odbywały się w odpowiednich i komfortowych warunkach. 

Agencja dostarczająca hostessy (Warszawa) ma na celu profesjonalną obsługę wydarzeń firmowych, skupienie się na przygotowaniu przestrzeni do tego, aby zwierzchnictwo firmy mogło przedstawić swoim pracownikom wymagania związane z dalszą jej działalnością, a także przedstawić swoje wymagania dotyczące rozwoju każdego z pionów firmy, mającego wpływ na sprzedaż produktu, czy jego skuteczną reklamę.

Wyjazdy integracyjne dla firm mogą więc być udane, nawet jeśli skupiają się w dużej mierze na pracy i rozwoju firmy.

Galeria zdjęć:

hobby

rozrywka

czas wolny

biznes

integracja

impreza